Naše služby

Dřevěné příhradové vazníky

Moderní technologie dřevěných příhradových vazníků je velice rychlá a ekonomicky úsporná. Použití této technologie zajišťuje úsporu dřevního materiálu až o 40%, čímž dochází ke značnému snížení nákladů na střešní konstrukce pro koncového zákazníka. Příhradové vazníky jsou vhodné pro všechny typy staveb, zvláště pro stavby s neobytným podkrovím. Další nespornou výhodou příhradových vazníků je možnost překlenutí rozporu až do vzdálenosti 30m bez využití vnitřní podpory. Na základě Vašich požadavků Vám navrhneme komplexní řešení střešní konstrukce a vytvoříme zdarma cenovou nabídku.


Realizace střech

Nabízíme komplexní řešení střešní konstrukce na klíč dle Vašich požadavků, od dodávky materiálu, po tesařské, pokrývačské a klempířské práce. Dodáváme certifikované a osvědčené střešní krytiny včetně příslušenství a naše služby poskytujeme záruku 15 let.


Zákazníkům zajišťujeme:
  • kompletní poradenský servis
  • navrhneme technické řešení
  • zdarma vypracujeme cenovou nabídku


Všechny práce provádíme prostřednictvím vlastních kvalifikovaných zaměstnanců. Disponujeme kvalitním technickým a materiálním vybavením. K práci využíváme moderní technologie a řídíme se nejnovějšími poznatky v oblasti stavební techniky. Naší vizitkou jsou příznivé ceny a kvalitní práce. Našim přáním je spokojenost zákazníka. Na provedené dílo poskytujeme záruku 15 let.Naši partneři


Dřevosystém, spol. s r.o.

5. května 4
Humny
273 08 Pchery
312 587 128